Logo

Endermologia LPG jako naturalna stymulacja odnowy skóry 

Endermologia LPG to zabieg wszechstronny, nieinwazyjny, i co najważniejsze,
traktowany przez tkankę skórną jako naturalny. Sprawdza się w wielu przypadkach,
a pacjenci i pacjentki, które się na niego decydują, przede wszystkim podkreślają, że jest to doskonała, naturalna stymulacja odnowy skóry.

Naturalna forma stymulacji

Główne efekty, które daje endermologia LPG podane są pod adresem internetowym https://easywaxing.pl/pl/endermologia-lpg-laser-rf-podczerwien-kawitacja i są to: 

  • ujędrnienie skóry, 
  • redukcja cellulitu, 
  • wymodelowanie sylwetki. 

Ta naturalna forma stymulacji komórek w głębokich warstwach tkanki skórnej mobilizuje ją do rozpoczęcia procesów naprawczych. Rozbudzenie to jest sekwencyjne, co wpływa na wszechstronność oraz długotrwałość konkretnej ingerencji. 

Masaż wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w ruchome rolki.
W trakcie wykonywania zabiegu dochodzi do intensywnego oraz systematycznego zasysania fałdów skóry. Tego typu mechaniczne pobudzenie doprowadza do uaktywnienia komórek
w obszarze naskórka, skóry właściwej oraz adipocytów, czyli komórek tłuszczowych ulegających rozpadowi. Ich pozostałości są natomiast usuwane z organizmu w wyniku zachodzących procesów metabolicznych. Co ważne, endermologia LPG pobudza i potęguje proces krążenia krwi i limfy, co pozwala wyeliminować opuchliznę w obrębie nóg i rąk. 

Ze względu na to, że urządzenie daje szansę optymalnego dobrania częstotliwości ruchu rolek, tryb pracy urządzenia może być dopasowany indywidualnie do potrzeb konkretnej osoby. Endermologia LPG może być również wykonana na tak delikatnych partiach ciała jak: twarz, szyja, dekolt, czy biust. Jest to umożliwione, ponieważ głowica Ergolift jest wymienna i można ją stuprocentowo przystosować do miejsc wrażliwych na ucisk. Endermologia może być również zastosowana u kobiet po mastektomii, ponieważ rozluźnia mięśnie oraz znosi napięcie w obrębie kończyn górnych. 

Endermologia LPG – efekty zauważalne od razu 

Efekty endermologii LPG są zauważalne od razu. Wynika to z tego, że w trakcie zabiegu komórki skóry są cały czas pobudzane do działania i ciągle też wytwarzają się nowe włókna kolagenu oraz elastyny. To one z kolei bezpośrednio wpływają na jędrność ciała. 

Rezultaty w zakresie zwiększenia gęstości skóry dostrzegalne są już po pierwszej serii, natomiast w celu utrwalenia efektów zaleca się około 12 sesji, przeprowadzanych jeden lub dwa razy w tygodniu. Wówczas można spodziewać się: 

  • zwalczenia cellulitu, 
  • wymodelowania sylwetki wraz z zauważalnym efektem wyszczuplenia, 
  • ujędrnienia skóry.

Skuteczność zabiegowa wynika ze stymulowania skóry do naturalnej odnowy,
również w jej bardzo głębokich warstwach. Intensywność zabiegu oraz długość jego trwania mogą być dopasowane indywidualnie, co jeszcze korzystniej wpływa na otrzymane rezultaty. Z uwagi na tak wiele korzyści, endermologia LPG jest zabiegiem coraz popularniejszym
i wybieranym przez osoby w różnym wieku. Co interesujące, coraz częściej decydują się na niego także panowie.