codzienność,  szczęście

Do pobrania darmowe kalendarze i plannery na 2019 rok

Do końca roku zostało 3 i pół miesiąca. Naprawdę! Kto, tak jak ja, pamięta bardzo dobrze sylwestra 2017/2018, to też zapewne nie może uwierzyć, że to już historia i to daleka. W związku z perspektywą nadchodzącego 2019 we wpisie zamieszczam kilka linków, gdzie znajdziecie do pobrania darmowe kalendarze i plannery na 2019 rok .

Do pobrania darmowe kalendarze i plannery na 2019 rok

Kalendarze

Kto kocha Harrego Pottera? Ostatnio zrobiło mi się sentymentalnie bo węgierski Parlament mógłby robić za Hogwart, a tak się złożyło, że odwiedziłam Budapeszt 1 września. Przy czym ja wciąż czekam na swoją sowę z listem! Zostając w magicznych klimatach w załączniku znajdziecie kalendarz do wydrukowania z postaciami z Harrego Pottera.

Free Printable 2019 Watercolor Harry Potter Calendar

 

Kolejna pozycja jest pionowa, niestety za zapis na newsletter, ale warto rozważyć bo kalendarz jest pięknie zaprojektowany.

daisyro.co/2019-calendar-free-printable

 

Ten minimalistyczny pionowy kalendarz od razu przypadł mi do gustu. Warto przejrzeć całą stronę. Znajdziecie tu wiele innych ciekawych projektów w tym plannery tygodniowe, do śledzenia nawyków czy robienia list zakupów.

2019 Calendar Printable Free Template

 

Plannery

Andrea na swoim blogu ma do zaoferowania, aż 50 różnych szablonów, a stylistyka w kwiaty jest po prostu przepiękna! Jest moim numerem jeden jeśli chodzi o projekt. Zobaczcie w linku poniżej co może wam zaproponować! Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Free Printable 2019 Planner 50 Plus Printable Pages!!!

U Alli (to nie błąd 🙂 ) znjadziecie plannery zarówno miesięczne, tygodniowe jak i dziennie. Miesięczny i dzienny w linkach poniżej. Oferuje o wiele więcej dlatego zachęcam do własnego eksplorowania jej strony na której dzieli się swoimi projektami.

Half-Size Monthly Planner Printables

 

Daily Planner Printables

 

Który przypadł wam najbardziej do gustu?

U mnie Andrea. Piękne motywy kwiatowe cieszą oko. Nie zapomniałam też o Harrym Porterze. Kalendarz jest piękny!

Wszystkiego dobrego!

Joanna

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: