relaksacja,  szczęście

Mój sposób na bezsenność czyli top 3 nagrań ASMR

O ASMR dowiedziałam się całkowicie przypadkiem. Słuchając relaksacyjnych dźwięków przyrody, filmik z ASMR był w sugerowanych dla mnie. Przesłuchałam i wciągnęłam się na dobre. To najlepszy sposób relaksacji jaki znam. Dzisiaj podzielę się z wami moim TOP 3 nagrań.

Mój sposób na bezsenność czyli top 3 nagrań ASMR

Zasypiam z nagraniami ASMR już od ponad pół roku. Wyrobiłam sobie wręcz nawyk zasypiania z nagraniami. Odprężają mnie i pomagają mi zasnąć. Każdemu szczerze polecam!

numer 3

Od tego nagrania zaczęłam swoją przygodę z ASMR. Maria ma cudowny, spokojny głos. To nagranie poniżej, które widzicie ma prawie 15 mln odsłon, a Gentle Whispering ASMR czyli kanał Marii, ma 1 359 496 subskrybentów (stan na 19.06.2018 r.) co może przekonać was, że jest świetna w tym co robi!

numer 2

Pianka do golenia na gąbce. Niby takie nic, a ciarki miałam i mam niesamowite! Poniżej link do filmiku ASMRMagic

numer 1

To mój ulubiony filmik. Jest w nim wszystko. Szuranie, spokojne mówienie, czesanie. Na samą myśl o nim mam ciarki! Latte ASMR robi niesamowite filmiki i wszystkie mogę polecić z całego serca! Jednak ten o yeti jest moim numerem jeden i zapewne jeszcze długo nic się nie zmieni.

O ASMRze raz jeszcze

W pewne październikowe popołudnie popełniłam artykuł o tym niezwykłym zjawisku relaksacji przez ciarki na ciele 🙂

ASMR czyli sposób relaksacji przez „ciarki” na ciele

ASMR odpowiedzią na bezsenność

Kiedy nie mogę zasnąć, kładę się wygodnie, zakładam słuchawki i włączam filmik. Wiem, że przy bezsenności poleca się „odstawienie” na godzinę przed snem wszystkich urządzeń elektronicznych. Niestety korzystając z YouTuba na telefonie nie da się go wyłączyć ani wygasić bo przestanie grać. By nie oglądać tego światła przykrywam telefon. Zasypiam bez problemu 🙂

Wszystkiego dobrego

Joanna

 

%d bloggers like this: